Skip to main content
scroll to top

Board of Hearing Care Providers Member Directory

Member directory for the Board of Hearing Care Providers.

Hearing Care Providers Home

 
Rachel M. Parkington
  • Position & Representation: Member, Audiologist
  • Term Begin Date: 08/14/2019
  • Term End Date: 4/23/2021
Jessica L. Williams
  • Position & Representation: Member, Hearing Aid Dealer
  • Term Begin Date: 05/16/2018
  • Term End Date: 4/23/2022
Laura O’Brien Robertson
  • Position & Representation: Member, Audiologist
  • Term Begin Date: 08/28/2019
  • Term End Date: 4/23/2023
Jason Vanier
  • Position & Representation: Chair, Hearing Aid Dealer
  • Term Begin Date: 12/21/2016
  • Term End Date: 04/23/2021
Vacant
  • Position & Representation: Ear, Nose and Throat Doctor (ENT)
Vacant
  • Position & Representation: Public Member

Hearing Care Providers Home